Osmaniye Tekstil Ve Halı

http://tekstilhali.osmaniyeport.com
Osmaniye Tekstil Ve Halı
65
Hacı Osmanlı Mah.Merkez,34100
+9Osmaniye'de hali ve tekstil dendiğinde, müşterilerinin haklı takdirlerini kazanan firmaların başında gelen osmaniye tekstil ve halı, ülkemizin ve dünyamızın markalarını geniş ürün yelpazesi ile osmaniye ye sunmanın haklı gururunu yaşıyor. Pierre cardin halı markası ve özdilek ev tekstil ürünleri ile kalitenin adresi olmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz özdiler ürünlerimiz arasında bornoz takımı ve havlu, battaniye, yatak örtüsü, uyku seti, nevresim takımı, klozet seti başı çekerken pierre cardin halı da dekoratif halı, shaggy halı, el dokuma halı, yün halı, akrilik halı, bamboos halı en çok tercih edilen halı çeşitlerimiz arasında yer alıyor. Güleryüzlü ve konularına hakim personelimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duyduğumuzu belirtir, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dileriz. . Osmaniye tekstil ve halı.
15415Ziyaretçi
  • Kredi Kartı Geçerli
  • Açılış/Kapanış07:30 - 20:00
  • Servis Saatleri -
  • Servis Yerleri
Nerede? Nasıl Gidilir?
İletişim Formu
Osmaniye'de hali ve tekstil dendiğinde, müşterilerinin haklı takdirlerini kazanan firmaların başında gelen osmaniye tekstil ve halı, ülkemizin ve dünyamızın markalarını geniş ürün yelpazesi ile osmaniye ye sunmanın haklı gururunu yaşıyor.
Pierre cardin halı markası ve özdilek ev tekstil ürünleri ile kalitenin adresi olmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz özdiler ürünlerimiz arasında bornoz takımı ve havlu, battaniye, yatak örtüsü, uyku seti, nevresim takımı, klozet seti başı çekerken pierre cardin halı da dekoratif halı, shaggy halı, el dokuma halı, yün halı, akrilik halı, bamboos halı en çok tercih edilen halı çeşitlerimiz arasında yer alıyor.
Güleryüzlü ve konularına hakim personelimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermekten gurur duyduğumuzu belirtir, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dileriz. .
Osmaniye tekstil ve halı.
Firmanızı Ekleyin

Osmaniyeport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 14 firma yer almaktadır.